Zyar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zyar szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Ötletbörze

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeKedd Feb. 16 2010, 16:21

Mivel oldalunk próbáljuk úgy alakítani, hogy Nektek, játékosoknak, megfelelő legyen, így természetesen meghallgatjuk mindenkinek az ötletét, s elbíráljuk, hogy mennyire bevezethető, mennyire jó. Jöhet ide mind játéktechnikai, mind mágiaötlet, vagy ami csak eszetekbe jut és szívesen látnátok a honlapon Smile
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Miranda Nightmare

Miranda Nightmare


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Apr. 05.
Age : 27

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeKedd Ápr. 06 2010, 08:07

Sziasztok! Nem valami nagy ötletem támadt, de talán tetszik..
Legyenek alfajok, Az alfajok aki nem tudná azok a Főfajokból kiinduló fajok.
Pl.: Az elf alfaja lehetne, Zöld elf, Vér elf, Éj elf
Vagy ki tudja, lehetne az orknak fehér, fekete , szürke ork...
Az alfajokat úgy is szokták használni ,hogy pl az elfek hol tartózkodnak, pl aki a hegyben lakik lehetne hegyi elf akiknek más a kinézetük, jellemük, de az elf lényegük megmaradt...

Ha hülyén magyaráztam el bocsi, nem vagyok valami nagy magyarázó xD
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu

Heikigou Kouriryuu


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2010. Feb. 17.
Age : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeKedd Ápr. 06 2010, 23:02

Értem. Az ötlet jó, ha jól rémlik ebben a formában még nem vetődött fel. Az elfek kérdésében felvetődtek rokon fajok, én konkrétan az Ír mitológiában szereplő fairy, pixi és társai megjelölésekkel okoskodtam. És kicsit több önbizalmat kérek kedves Miranda.
Vissza az elejére Go down
Miranda Nightmare

Miranda Nightmare


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Apr. 05.
Age : 27

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeSzer. Ápr. 07 2010, 11:58

Ha több önbizalom kell...ok...ha kéritek pontos leírással és besorolással megcsinálom a tündér rokon fajok listáját...csak az engedélyt várom Very Happy
Vissza az elejére Go down
Heikigou Kouriryuu

Heikigou Kouriryuu


Hozzászólások száma : 100
Join date : 2010. Feb. 17.
Age : 39
Tartózkodási hely : Budapest

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimePént. Ápr. 09 2010, 01:30

Egyeztess Javierrel és nyugodtan írd meg amit gondolsz. Ha gondolod beszélgess Javeierrel msnen és priviben is ide meg beírhatod majd a kész ötleteket. Vagy ahogy jónak érzed. Remélhetőleg jövő héten nekem is lesz már kicsit több szabadidőm, sajna holnap megint vissza kell jönnöm éjszakába melózni.
Vissza az elejére Go down
Miranda Nightmare

Miranda Nightmare


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Apr. 05.
Age : 27

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeKedd Ápr. 13 2010, 11:58

Lehetne az is ,hogy a fajoknak lenne saját vezetőjük...és aki félvér az maga döntje el hova megy Razz

Vagyis akkor lehetne : Elf úrnő, Ember fejedelem stb....

Ha beválna akkor az elfek stipi stopi xD
Vissza az elejére Go down
Miranda Nightmare

Miranda Nightmare


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2010. Apr. 05.
Age : 27

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeSzer. Ápr. 21 2010, 14:27

Újabb ötlet:

Új fajok:

Tündér:
Ember méretű szárnyas lény. Szárnyát képes elrejteni. A tündér összessen 2000 -évig élhet.

Sellő:
Gondolom tudjátok mi ez xD.

Sárkány lovas:
Lények, akik sárkányon lovagolnak.

Fairy:
Kis tenyér méretű tündérke. Apró, de erős. Ők nem képesek elrejteni szárnyaikat, de viszont erős illúziókat képessek csinálni amivel elijesztik ellenségeiket.
Vissza az elejére Go down
Alarca Ango

Alarca Ango


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Jun. 21.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeVas. Aug. 08 2010, 18:34

én személy szerint ilyen mágikus ereklyékre gondoltam tehát a nagyobbaktól a a jelentéktelenekig. Plusz történelmi városok vagy városok története. pl ki alapította a várost mag stb
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitimeVas. Aug. 08 2010, 18:52

Igen, ezek lesznek mind, már bevannak tervezve Smile Lehet majd egyedi fegyvereket, páncélokat, ékszereket és ereklyéket szerezni, némelyik rendelkezik majd speciális erővel is és ienek.
A történelem alapból lesz, a főoldali leírásokhoz bevannak tervezve, kezdve a világ kialakulásának "történelmével" Smile
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ajánlott tartalom





Ötletbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletbörze   Ötletbörze I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletbörze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zyar :: Általános :: Közösség-
Ugrás: