Zyar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zyar szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+12
Draco
Mesélő
Szikladal Caragan
Drake Reynolds
Ialae A. Ssyn
Jonash Toyro
Alarca Ango
Christina Cole
Heikigou Kouriryuu
Variam Ethas di Arminel
Dreamfire
Javier Godric
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 19 2011, 14:59

Ialaeee, írj a kikötőbe *jelképesen rugdalózik már XD*

Draco: Keress fel MSN-en, megbeszéljük a részleteket és akkor mesélek Smile
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Draco

Draco


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Apr. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 19 2011, 16:10

Már el van elvileg kezdve a kedves Ialae-val, de sajna sok dolgom akadt,így hát megkértem hogy késleltessük, De most már nincs annyi így hát már kezdenék neki szólogatni.
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Május 19 2011, 18:20

Áh, oké Very Happy
Akkor...
Ialaeeeeee.... *rugdosgat XD* kééthelyreíírj inkább XDD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 23 2011, 22:17

XD... iigen írj a kikötőőőbe! Very Happy
Vagy mégsem kéne ennyire vidámnak lennem. Valami orrmelléküreg gyulladásom van, ma (mert már elmúlt éjfél), szúrják fel az orromat... Úgy derült ki, hogy vért köhögtem fel.
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimePént. Május 27 2011, 11:46

Jézusom. Jól vagy? *aggódik*

én meg becsávóztam. (:
Vissza az elejére Go down
Jonash Toyro

Jonash Toyro


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 35

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 28 2011, 06:26

Drágáim, bocsánat, hogy az elmúlt pár napban ismét eltüntem. Kedden vizsgáztam... és a nagy vizsgadrukk el is felejtette velem, szeretett zyarom fórumját Very Happy Így másnapos fejjel eszembe jutottatok. ^^ Szóval ha ma nem is de holnap mindenképpen dolgozom tovább Very Happy Apropó megpróbálok beszervezni egy leányzót. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 28 2011, 09:44

Akkor nem csak én leszek egyedül fehérnép, és nem leszek egyedi! : (
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeSzomb. Május 28 2011, 12:05

hiányoztoook. TT_TT nagyooon. : ( Shiwozhatnékom, Anazézhatnékom van. TT_TT Meg majd azért jó lenne, ha Seppet is megismerhetném végre rendesen. : D

de fiúúk... : ( hiááányoztooook. : (
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Május 29 2011, 16:21

" A Gyűrűk Uralma: A Gyűrűslisszoló loholása "

másnaposan erre akadtam. beállt az agyhalál
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 30 2011, 08:21

Hééé! Az az én írásom! XD A folytatásba nemsokára belekezdek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeHétf. Május 30 2011, 10:16

lol... am holnap derüól ki, hogy megyek-e az infó szóbelire beégni, vagy nem XDDD háh Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 03 2011, 08:23

Nah srácok, hamarosan szülinap, tehát a hétvégém vicces lesz Very Happy

Ialae! Mivel nem írtál Draco-nak a mesélővel, ezért átvállaltam én. Ne haragudj, de Draco már kb 1,5 hete vár, én megértem, hogy nem tudtál feljönni, NE VEDD leszidásnak, nem annak szánom, csak közöltem, hogy átvállalom Draco-nak a mesélést. Ezzel neked is kevesebb dologra kell odafigyelned.

Draco! Ettől a hsztől számítva 15 percen belül meg fog jelenni neked egy szürke színű hsz a mesélővel, az leszek én. Kérlek vegyél fel msn-re, az msn címem ez: branermeister94@freemail.hu
Főként hétvégente vagyok elérhető, legalábbis amíg a tavév tart. Tanév vége után minden este megtalálsz itt. Legalábbis terveim szerint.
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05 2011, 09:01

bsz. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Vissza az elejére Go down
Draco

Draco


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Apr. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05 2011, 09:18

Köszönöm szépen a szívességet. Hálás vagyok érte.
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05 2011, 13:46

Ialae: Köszi Very Happy

Draco: Ugyan, nincs mit. Imádok mesélni, tehát ez csak természetes Very Happy

Amúgy tegnap Kárpátia koncert, Ópusztaszer, ott ünnepeltük a szülinapomat előre (Trianon gyászolásával egybekötve), egyik csaj megkérdi (ismerős), hogy hányszázadikat töltöd? Erre én: A honfoglalás óta nem számolom. A társaság meg szakadt a röhögéstől.

Draco, neked mondanám még, hogy jelenleg csak így tudok mesélni, hogy írok, te írsz ahogy felnézek én is írok és így tovább.... jelenleg a hétvégéig nem tudok olyat csinálni, hogy folyamatos játék, remélem nem gond. Csütörtök egész nap nem vagyok mert osztálykirándulás, pénteken is, de akkor estefele már leszek. Szerintem maradjunk egyelőre annál hogy írok, te lereagolod amikor ráérsz én pedig dettó. Hétvégén pedig feljövök msn-re és akkor megy a pörgés Very Happy
Ja mese írása közben ezeket hallgattam ha érdekel:
https://www.youtube.com/watch?v=M9LFP5QkwJ0 (Epica - Pirates of the Caribbean)
https://www.youtube.com/watch?v=Dys1_TuUmI4 (Epica - Cry for the Moon)

Ma megyek vissza a koleszba, baszottul le fogok részegedni, ugyanis megünnepeljük haverokkal a szülinapomat az Y nevű kocsmában Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05 2011, 14:36

De azért jó, hogy találkoztunk... >____<
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05 2011, 14:49

Nem mentem fel Pestre, mert deszki ismerősök meghívtak magukhoz... és anyánál van egyelőre a slusszkulcs és a kocsi, nekem még három hét mire megvan a jogsi és az Opel Astra, tehát nem tehetek róla...
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeVas. Jún. 05 2011, 16:23

Sad
Vissza az elejére Go down
Draco

Draco


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Apr. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 09 2011, 16:05

Hello, hello. Rendben főnök. Nekem teljesen megfelel bár mehetne így is tovább még egy darabig, mert így nekem is tökéletes (egyenlőre).
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 16 2011, 14:54

Draco: Na, szuper, örülök, hogy neked is jó így Very Happy Ha pörgőset akarsz, akkor csak szólj.

De van egy kihírdetnivalóm:

Kedves Tagok!

Mivel szerepjátékunk már magáénak mondhat pár aktív tagot, jó pár hozzászólást és játékot is, ezért meghirdetjük az Első Zyar Találkozót!
A Találkozó egyelőre csak terv, nem tudjuk, hogy a nyár melyik szakaszában kerül rá sor. Reméljük miharabb, de alkalmazkodunk a tagok és persze saját időbeosztásunkhoz is.

Tervezett gyülekezőhely: Budapest, Nyugati pályaudvarral szemben a forgóóránál. (egy gép a helyszínről: http://m.blog.hu/ka/katatones/image/nyugati2.jpg ) Megközelítés: Pestieknek a 4-6-os villamossal, vagy metróval, vidékiek írjanak, hogy hova érnek be és elnavigáljuk őket!)

Tervezett helyszín: Budapest, Margitsziget (rossz idő esetén Nyugati McDonalds, vagy West-End)

Információk a találkozóval kapcsolatban: Még nincs tervezett időpont, ugyanis tagjaink közül sokan dolgoznak a nyáron, esetleg gyakorlaton vannak. Kérlek írjátok meg, hogy a nyár melyik szakasza jó nektek, utána összevetjük és keresünk egy napot, amikor mindenki ráér. Számítunk a részvételetekre!

Tisztelettel: a Vezetőség
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimePént. Jún. 17 2011, 20:57

Ott leszek, ha olyan időpontban van, ami megfelel nekem. Nem tudom, hogy mi ilyen, mert ide-oda utazgatok nyáron, de ha belföldön leszek, számíthattok rám. Smile
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22 2011, 06:04

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeSzer. Jún. 22 2011, 19:46

Tudom, hogy nem kellek, hogy nincs szükség rám... Tökéletesen tisztában vagyok vele. Ha a dolgok másként alakultak volna, ha megtalálnám a helyem az életben, minden másképp volna. Tényleg egészen másképp. Nem az én hibám, hogy nem találom a helyem az életben.
Tudom, hogy nem kellek, hogy nincs szükség rám... Tökéletesen tisztában vagyok vele. Ha a dolgok másként alakultak volna, ha megtalálnám a helyem az életben, minden másképp volna. Tényleg egészen másképp. Nem az én hibám, hogy nem találom a helyem az életben.
Tudom, hogy nem kellek, hogy nincs szükség rám... Tökéletesen tisztában vagyok vele. Ha a dolgok másként alakultak volna, ha megtalálnám a helyem az életben, minden másképp volna. Tényleg egészen másképp. Nem az én hibám, hogy nem találom a helyem az életben.
Tudom, hogy nem kellek, hogy nincs szükség rám... Tökéletesen tisztában vagyok vele. Ha a dolgok másként alakultak volna, ha megtalálnám a helyem az életben, minden másképp volna. Tényleg egészen másképp. Nem az én hibám, hogy nem találom a helyem az életben.
Tudom, hogy nem kellek, hogy nincs szükség rám... Tökéletesen tisztában vagyok vele. Ha a dolgok másként alakultak volna, ha megtalálnám a helyem az életben, minden másképp volna. Tényleg egészen másképp. Nem az én hibám, hogy nem találom a helyem az életben.
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23 2011, 10:52

gyors színkeresés? XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 23 2011, 13:18

Aha. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zyar :: Általános :: Közösség-
Ugrás: