Zyar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zyar szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+12
Draco
Mesélő
Szikladal Caragan
Drake Reynolds
Ialae A. Ssyn
Jonash Toyro
Alarca Ango
Christina Cole
Heikigou Kouriryuu
Variam Ethas di Arminel
Dreamfire
Javier Godric
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 05:36

Szerintem nem "izé" magammal játszani. Ebben már gyakorlott vagyok.

Egyébként nálunk volt egy olyan játékos, aki ugye megérkezett, és egyedül mászkált mindenhova, és minden helyszínre írt egy HSZ-t, de így igazából gyakorlatilag semmi nem is történt vele. Ráadásul kezdő volt. Döntsd el, melyik a rosszabb. *vállránt*
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 08:22

Egyik sem jó sztem XD főleg mert még mindig lógsz nekem 1 hsz-el XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 08:39

hupikaa. :$
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 08:51

Hupika biza XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 10:32

Még anno máshol én is játszottam magammal és mindig vártam, hogy na vajon mit fogok írni xD Néha szórakoztató Very Happy *nagyonhülye*
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 10:53

Én sosem játszanék magammal XD a karaktereim messze elkerülik egymást xd
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 11:23

Am ha lesz időd és kedved, írj hszt, majd válaszolok rá Smile
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 07 2011, 21:31

Háh Very Happy Eszti, nekünk többet kéne játszanunk XD egészen belelendülök a szerepbe Very Happy pedig amióta nem játszottam, már attól tartottam, hogy nem fog ismét olyan "jól" menni, mint eddig (önbizalom powah XD)
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Alarca Ango

Alarca Ango


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Jun. 21.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimePént. Júl. 08 2011, 20:04

Szerintem itt az ideje hogy én is újra tagja legyek a kis kalandoknak. Jó látni hogy gyarapszunk azért Razz
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimePént. Júl. 08 2011, 21:35

Hehe, beindult az élet! Szuuper! Alarca, téged külön köszöntelek itt újra! Draco, neked üzenem, hogy írok amint kész a pakolás, mert megy ezerrel a költözés... :S

Magammal játszok sztori: Na erre mit is írjak? Szerintem nem éppen van értelme, már csak azért sem mert nincs meg az izgalom, hogy mit is reagál a másik. Meg amolyan... nem is tudom megfogalmazni... érdekes. Az addig ok, hogy nem kell várnod más hszére, de akkor is... ellenzem, de ha te ezt szereted Ialae, akkor nem szólok bele, nem akarlak megsérteni Very Happy

Viszont Lydia és Ialae! Ti pestiek vagytok ugyebár Very Happy Kedden ráértek? Csak azért kérdem, mert akkor lesz az első amcsifoci edzésem és találkozhatnánk... 18-21 óráig ha jól emlékszem Very Happy Képzeljétek megírtam az edzőnek, hogy elkezdem amint lesz rá lóvé, erre a válasza (nagyvonalakban): Ne a pénz legyen az akadály, gyere kedden edzésre! Hozz magaddal egy flakon vizet, mert meleg lesz Very Happy Szerintetek mekkora Very Happy Úgyhogy kezdődik az amcsifoci, hajrá Budapest Wolves, Ialae és Lydia titeket várnálak chearleadernek (najó csak vicceltem Very Happy) , havi 8500 de vhogy kipengetem (mire van apám? XD), a felszerelés drága de megoldom, betört fejek, vérző orrok, éljen a WOLVES!
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimePént. Júl. 08 2011, 22:00

Hehe Very Happy üdv újra köreinkben, Alarca Very Happy Mondtam én, hogy beindulunk még XD Kaptad a sok értesítést emailre, hogy csevegőbe hozzászólás érkezett, és megint és megint és megint? Very Happy
Én kapom, de az az idegesítő, hogy ha ki is kapcsolom... attól még továbbra is küldi Very Happy

Variam: jó szórakozást előre is, aztán hajrá XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimePént. Júl. 08 2011, 22:43

nem t'om, mi bajotok vele. én még mindig úgy gondolom, hogy inkább játsszak magammal, mint késeket vagdossak a kezeimbe. így is alig tudom már használni a bal kezem, és nagyon csúnya a seb. *vállvon*
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 09:59

Shiwo, továbbra sem érek rá júl22ig... Mondtam, hogy műtét meg ilyenek és itt kell maradnom németben. De legalább a műtéten túl vagyok. Most épp a kórházban ülök és van annyi erőm, hogy laptopozzak Very Happy És ahhoz képest, hogy tegnap vagdaltak, tök jól érzem magam.

Anaze, örülök hogy újra szórakoztat a játék, én mindjárt írok hszt. Very Happy Mindenképp akarom folytatni xD És itt tök jó játszani. Ja és játszhatunk jó sokat Very Happy Majd ha ezzel a karival már sokat játszottam, akkor csinálok mégegyet és akkor egyszerre kettővel fogom tolni Very Happy És akárkinek kedve van játszani, csak dobjon meg egy PMel vagy kérje el az msnemet és máris ugrok Very Happy
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 12:35

Hehe Very Happy Mihamarabbi felerősödést! Very Happy csak hogy kívánjak is valami értelmeset Very Happy AMint eztr befejeztem megyek is reagolni, aztán bocs hogy msn-en nem válaszoltam, csak épp kaját próbáltam csinálni (de a tojásnak tuti vmi baja volt, mert borzalom meg a színe is xD)
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Alarca Ango

Alarca Ango


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Jun. 21.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 14:01

Igazság szerint nem kaptam értesítőt mert nekem ment a kikapcsolás Razz Amúgy meg akkor jutott eszembe mikor a tábor miatt rámírtál Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 14:03

Köszönöm szépen Very Happy Játék mellett gyorsan lehet fejlődni! Sőt, ma este még női foci vb-t is nézek, az is elősegíti a gyógyulást Very Happy Ja és nem meglepődni, kórházas net ledob, lassú, stb. Szal ha eltűnök egy időre, az nem direkt van Smile
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 18:50

Háh Very Happy Alarca: midnenesetre jó ismét itt (is) látni Very Happy

Lydia: bocsi, hogy ma nem írtam még vissza, csak közbejött elfoglaltság s nemnagyon voltam :S még ma írok aztán holnap játszhatunk huzamosabban, ha leszel Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 20:02

Lydia drága, ne haragudj, elfelejtettem, hogy németben vagy :S Erősödj csak, szorítok érted! Very Happy
Ialae: Inkább játssz akkor magaddal, de a drágalátos kezeidet békén hagyod oks?

KEDD!!!!!!!! ALIG VÁROM! XD Bocs, de tényleg Very Happy

Lydia, ráérsz 26-án? Keddi nap, edzés lesz megnézhetnéd/megnézhetnétek. Itt arra a személyre gondoltam (Lucsi az?) akit Cthulhu-ásra is hoznál. Jól emlékszem, hogy te mondtad, hogy hoznád? Mert nem csak te hoznál plusz egy főt...
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 09 2011, 23:19

Smile Variaaam... valamikor közeljövőben találkoznunk kell Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeVas. Júl. 10 2011, 07:11

Igen Shiwo, Lucsi Very Happy VAgyis Luci de úgy kell ejteni, ahogy írtad Very Happy És asszem ráérek 26án, semmi nincs akkor lefoglalva, szal ha vki később szól, az így járt, megyek le edzésre Very Happy

Javier nem gond, csak áááá hülyevagyok és játszani akarok. Ráadásul geci kórházban kidobnak fél8kor az ágyból és nincs mit csinálnom. Najó, olvashatok. Illetve foghatnám a hasamat is hogy húúúú de fáj, de az utóbbihoz nincs kedvem Very Happy Inkább lezúznék egyet cigizni, de nem tudom, hogy mikor jönnek ultrahangot csinálni :/ legalább a vérem egy részétől már megszabadítottak xD

Ja és azt álmodtam, hogy csináltam mégegy karit Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeVas. Júl. 10 2011, 13:50

Úgy látom, hogy csak nekem van ennyi időm, hogy itt legyek xD

Kiengedtek a kórházból, itthon vagyok, pihenek és várok embert, aki szeretne játszani xD *közérdekű közleményt hallottak* Very Happy
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeVas. Júl. 10 2011, 21:32

Tehát 26-a Very Happy Szuper! Addig még beszélünk Very Happy Lezajlott a költözés, de még nem is teljesen :S Kész vagyok esküszöm... Pakolás pakolás hátán... És még vannak is cuccok a másik kéróban...
Javier, fogunk tkozni a közeljövőben, az biztos. Meg majd értekeznünk kell msn-en Very Happy És egy tagunk, kit Szikladal Caragannak hívnak, nem azért nincs itt, mert elhagyta az oldalt, hanem mert nincs nete. Csak gondoltam megemlítem Very Happy


A hozzászólást Variam Ethas di Arminel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 10 2011, 22:27-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeVas. Júl. 10 2011, 22:15

Oké Very Happy reméljük visszajön Razz én próbálok embereket csábítgatni a szájtra, eddig inkább kisebb mint nagyobb sikerrel XD holnap tényleg írok majd, csak ma nemvoltam a toppon, aztán úgy elvoltam csakúgy a semmivel XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeKedd Júl. 12 2011, 21:53

ÁÁÁ... ez a mai nap Very Happy Nagyon durva volt. Edzés fele a defense felállításáról szólt, aztán erősítő gyakorlatok (nem ám a megszokottak...), a lábam ki van purcanva rendesen...
A csapat tök jó, rohadt rendesek. Egyikük sem röhögött, amikor elrontottam valamit, sőt inkább biztattak is, volt aki meg megmutatta, hogy hogy kell, amikor az edző mással volt elfoglalva... Hatalmas volt!
A vége volt a legdurvább. Csapatokba áll, verseny. 20 yard, 40 yard. A negyvenesnél kiköptem a tüdőmet, kész voltam, a víz addigra már folyt rólam, mint egy lóról. Amint ennek is vége volt, mentünk meccset nézni, amin sokat lehetett szakadni Very Happy (USA vs. Mexiko, mikor elmentem épp a negyedik negyed ment, USA vezetett 10:7-re).
A legviccesebb, hogy mondták páran a fiúk közül, hogy ez még csak lightos volt, készüljek fel rosszabbra is...

Lydia! Ez a kiengedtek, ez azt jelenti, hogy Mo-n vagy már? Csak kérdem Very Happy Am izéé... 26-a... Nem lesz edzés, mert csak ma volt és csütörtökön lesz, aztán pihi, aztán edzőtábor. Attól függetlenül találkozhatunk Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Kaitilas Fedelmid




Hozzászólások száma : 10
Join date : 2010. Dec. 14.

Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitimeCsüt. Júl. 14 2011, 01:34

(direkt ezzel a karimmal írok, nem akarok duplaposztolni Very Happy)

Gyerekek látom megállt az élet tegnap (mert ugye elmúlt éjfél Very Happy), remélem azért semmi gond senkivel, mindenki jól van. Lydia, ajánlom figyelmedbe a későbbiekben Geven Kozilijkovot, mágus karakteremet, akivel alapból el kéne kezdenem játszani Very Happy Szólok amint elkezdhetjük Very Happy

Jav, ehhez ezt kérném kariképnek, beraknád majd? http://kepfeltoltes.hu/110714/Kaitilas_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Geven Kozilijkovhoz pediglen ezt: http://fc06.deviantart.net/fs50/f/2009/316/8/0/Mage_by_JoeSlucher.jpg
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
7 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zyar :: Általános :: Közösség-
Ugrás: