Zyar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zyar szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+12
Draco
Mesélő
Szikladal Caragan
Drake Reynolds
Ialae A. Ssyn
Jonash Toyro
Alarca Ango
Christina Cole
Heikigou Kouriryuu
Variam Ethas di Arminel
Dreamfire
Javier Godric
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 16 2010, 16:15

megtörtént.^^"

(és amúgy is, dehogynem, tök sokat "zyaroztunk". elment rá a pénzem. xD)
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 16 2010, 16:35

lol.... ez ha szervezünk a jövőben talit, akkro tényleg vicces lesz, hiszen szállóigévé vállt Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Aug. 16 2010, 16:37

jaja Very Happy vicces lesz XD és majd mindenki akar jönni zyarozni Razz
Vissza az elejére Go down
Jonash Toyro

Jonash Toyro


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 35

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Szept. 15 2010, 19:19

Kedves játékosok!

Sajnálattal látom, hogy a fórum kezd kihalni. Ennek részben én vagyok, az oka. Hiszen az elmúlt hónapokban nem nagyon aktívkodtam. Ezért kárpótlásul, egy mesére szeretnélek titeket invitálni. Az időpont tőletek függ, kinek mikor lenne a jó. Illetve a jelentkezőktől kérem, hogy a karijuk faját és kasztját (ha van) akkor írják már le. S egy pár soros kis karakterleírás sem ártana. Nyugodtan jöhet majd ide, de előszőr az időpontot kell megbeszélnünk. Szóval kinek mikor lenne jó?

Jonash Toyro
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 17 2010, 16:55

Hát ide inkább ne, mivel nem annak a helye Very Happy kérd privbátba Razz
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Alarca Ango

Alarca Ango


Hozzászólások száma : 62
Join date : 2010. Jun. 21.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Szept. 17 2010, 19:23

Megfelel itt is a jelentkezés. Csak aktív tagok kellenének kellenének.
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Szept. 18 2010, 07:14

Tulképp ez csevegő, itt beszélgetni kell Very Happy alapból a hirdetés se itt folyna, ergó jelentkezés nem ide XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Szikladal Caragan

Szikladal Caragan


Hozzászólások száma : 16
Join date : 2010. Nov. 21.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeVas. Nov. 21 2010, 22:23

No üdvözletem az Uraknak, és hölgyeknek, ha vannak. Smile Csatlakozandok én is mostmár. Megnyílt Caragan apó műhelye a kereskedő negyedbe. Várok mindenkit szeretettel, aki fegyverre, vagy csak egy kis játékra vágyik. Smile
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeHétf. Nov. 22 2010, 06:44

Meglesz a mai nap folyamán, s üdv köztünk Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Dec. 30 2010, 09:59

Úgy érzem, hogy nagyon szét leszek esve az elkövetkezendő három nap folyamán... szóval előre is

B.U.É.K.! Smile
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Dec. 31 2010, 10:23

hö-hö-hö Very Happy én, mikor már ezt írtad, Pesten voltam Razz XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17 2011, 00:16

Üdv mindenkinek! Köszöntöm azokat az "új" tagokat akiket nem tudtam illő módon üdvözölni amikor tényleg újak voltak itt. Sajnálom, hogy nem tudtam lenni, de a kolesz elveszi az életemet, a közelgő katonai szakma nyelvvizsgám szintén (a közelgő alatt a szeptembert értem. Nagyjából akkor kerül rá sor). Látom kezd fellendülni az oldal. Ennek előrelendítésében természetesen én is segítséget szeretnék nyújtani, ezért lehetőségeimhez mérten (képzeljétek el amikor az emos meg diszkós kispicsák foglalják a koleszgépet egészen nyolcig, aztán negyed kilencig rimánkodnak, hogy miért kell átadniuk, 20 lesz mire mindenhonnan kilépnek nekem, meg marad 10 percem összvissz, mielőtt elkezdődik a fürdés) itt leszek és hozzám is bátran lehet fordulni kérdésekkel Very Happy
Ialae drága, kifogtak rajtam a vonzatos igék (ez már deutsche sprache), tehát kéne a segítséged majd. Persze csak ha tudsz Very Happy


A hozzászólást Variam Ethas di Arminel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 18 2011, 17:01-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17 2011, 10:09

Az emokat nem szidni, csak a picsákat, és persze, hogy segítek. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Hozzászólások száma : 65
Join date : 2010. Mar. 30.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17 2011, 10:35

Szerintem most egész jól nézek ki. Cool
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Márc. 17 2011, 23:25

Tehát emosokat nem szidni értettem... Bár... nem, inkább nem mondok... azaz nem írok semmit Very Happy Na majd, ha legközelebb találkozunk akkor hozok füzetet és tanííts Very Happy A vonzatos igék még nem tananyag, majd csak jövőre lesz az, de a jövő szeptembert én már nyelvvizsgával szeretném kezdeni. Very Happy
amúgy:
Спасибо
תודה
شكرا
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 18 2011, 15:41

Hé! Fórumon nem káromkodunk.
És igenis nem szidjuk az EMOkat. Nem tudhatod, hogy én még half'n vagyok, avagy sem.
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13 2011, 14:22

vadászpilóóóta akarok leeeeenniiiii ><
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13 2011, 15:59

XD ez hogyjött?
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Ápr. 13 2011, 18:09

nem tudoom. >_< már kicsi korom óta izgat a katonaság is, meg a repülés is, így találtam ki a vadászpilóta szakmát. : DDDDD (jó-jó, picit rásegített a Függetlenség Napja is...)
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 11 2011, 13:36

Dráma mellé hogy néz ki a Környezetvédelem? Vagy esetleg Etika, talán Társadalomismeret?
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 11 2011, 18:14

Hova? XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 11 2011, 18:26

Fakultáció, de már döntöttem: Dráma és Környezetvédelem lett. ^^
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 11 2011, 22:01

Társadalomismeret is jó Very Happy

Végre van munkám nyárra... Németország egy hónapra, de előtte egy kis segédmunka Dabason (ezt fater szerzi nekem). Tehát lesz lóvém megvenni a Shadowrun és a Vampire szj-ket. Nyáron pedig akit érdekel, lesz egy hat napos szj parti, sátrazás a kertben, beugró 0 Ft, de valamennyit a nasiba azért bele kéne adni, majd, mert okulva abból, hogy négy litó aszpartámos piát tavasszal, hárman elfogyasztottunk 1 óra alatt, nyáron meg lennénk kb hatan... Akit érdekel, az szóljon! MAGUS, D&D, GYU, Shadowrun, Vampire, Káosz Világa, Cthulhu Hívása (élő és asztali is), Star Wars, Codex, Középfölde Szerepjáték, Ars Magica, Time Lords, Középkor Vampire, Infinity Space (ezt sehol nem találhatjátok meg, haverommal készítjük, tehát még a neve sem biztos), Dead War (ezt főleg nem, haverral találtuk ki szintén), Shyomin (na ezt végképp nem, szintén haverral alkottuk meg)...

Cthulhu-hoz megvan a kaland, legalábbis fejben, az összes többi meg még megbeszélésre vár, hogy ki mesél Very Happy persze csak ha lesz Very Happy

Csütörtökön (tehát már ma, asszem), Pesten leszek, haver osztálykirándulásán Very Happy Ialae, mondanám, hogy gyere ki a Westendbe, de neked sajna holnap van suli... Jelenleg "beteg" vagyok... XD
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 11 2011, 22:13

Shiwo, én ha mennék, akk érdekelne:
MAGUS, CoC, Vampire (Középkor)ééés talán még középfölde/gyu XD de nem tuti hogy megyek XD majd eldől:P Very Happy Mostmár mondhatom, hogy holnap előttem áll az infó érettségi,s zal ébredés után lesz elég dolgom, mit ne mondjak. SHiwo. Ha még fent vagy, msn-en keress fel, fontos xD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Május 11 2011, 23:04

Akkor van három biztos tagunk (persze csak ha jössz)! Te, Erinecz, Shawn Very Happy Ialae, rád is számítunk ám Very Happy Am bocsi Javier, hogy nem tudtam írni, de sok dolgom volt, most meg megyek aludni. Haver osztálykirándulására fel kéne ébrednem, előtte meg beugrunk a Sarokba meginni két sört és négy kevertet Very Happy Csak, hogy jól indítsuk a napot. SOK SZERENCSÉT az érettségihez, bár gondolom menni fog Very Happy
Na én léptem aludni, majd még írok ide Very Happy Jó éjszakát mindenkinek! És ne feledjétek: A farkas miden harcát megnyeri az utolsó kivételével; de abba az egybe bele is hal.
(egyik kedvenc idézetem)
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zyar :: Általános :: Közösség-
Ugrás: