Zyar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zyar szerepjáték
 
FőoldalKezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Csevegő

Go down 
+12
Draco
Mesélő
Szikladal Caragan
Drake Reynolds
Ialae A. Ssyn
Jonash Toyro
Alarca Ango
Christina Cole
Heikigou Kouriryuu
Variam Ethas di Arminel
Dreamfire
Javier Godric
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 01 2011, 08:47

"Néha elgondolkodom azon, hogy milyen lenne, ha felfednék mindent, ami elnyomott és ismeretlen bennem. De sosem fogom megtudni. Rejtőzködve élem az életemet, minden ettől függ, az életem függ tőle."
"Fura, hogy megismertem egy olyan embert, akit nem érdekel, mi vagyok. Végül is minden hősnek van egy társa, és minden gazembernek egy bajtársa. Minden kapcsolatom a nemtudásra épült, de talán most megváltozik. Ezt képzeld el: egy élet, titkok nélkül."
"Az emberek azt hiszik, vicces dolog úgy tenni, mintha szörnyek lennének. Én azzal töltöm az életem, hogy úgy teszek, mintha nem lennék az."
"Furcsa, ha van egy élő művünk, egy szörnyű mutáns verziója önmagunknak, aki szabadon rohangál és mindent tönkretesz. Vajon a szülők is így éreznek?"
"Mindenkinek van takargatnivalója. Valami belső sötét dolog, amit nem akarunk, hogy meglásson a világ. Úgy teszünk, mintha minden rendben lenne. Szivárványba csomagoljuk magunkat. Ennél többet talán nem is tehetünk, mert az ilyen dolgok néha sötétebbek másokénál."
"Mindenki elrejti, hogy ki is valójában. Legalábbis néha. Néha úgy elrejtőzöl, hogy valakinek emlékeztetni kell, hogy valahol mélyen, még ott vagy... és van, amikor teljesen el akarod felejteni, ki is vagy."
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimePént. Júl. 01 2011, 17:43

Hahóó! Megérkeztem végre én is (Eszti). Nem tudom, hogy melyek a karaktereitek szal majd légyszi mondjátok el.
Most asszem nekiállok képet keresni, bár ha valakinek van valami jó kis darkos képe csajsziról, ami illik egy fejvadászhoz, akkor légysz szóljon.
Úristen, most tűnt fel hogy egymás után 2x is használtam a légyszi szót és most megint leírtam... xD
Ja és bocsi, hogy még nem színeztem a hszt, de amíg nincs kép addig nem tudom, hogy milyen színnel írjak. Remélem nem gond, hogy már most írtam.
Am meg tetszik a bloodelf csajszi a WoWból, ami a háttérben van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02 2011, 05:42

Üdvözletem hölgyem! Shiwo lennék Very Happy Nos ha karikép kell akkor megpróbálok keresni Very Happy Csak előbba lagziból kell megjönnöm Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02 2011, 06:00

Okkés, köszi Very Happy Közben találtam 1 jót, de az zöld a csajszi haja xD Ami nem is annyira rossz, de lehet hogy nem épp zöld hajú karaktert szeretnék xD Majd még én is keresek. De ha teljesen véletlenül találsz valami fasza kis darkos képet, akkor szólj Smile
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02 2011, 11:26

Na nézzük meg, hogy milyen szín illik a karakterképhez

Na nézzük meg, hogy milyen szín illik a karakterképhez

Na nézzük meg, hogy milyen szín illik a karakterképhez

Na nézzük meg, hogy milyen szín illik a karakterképhez

Na nézzük meg, hogy milyen szín illik a karakterképhez

Na nézzük meg, hogy milyen szín illik a karakterképhez
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzomb. Júl. 02 2011, 13:29

Üdvicsek, szerintem rájössz, hogy ki vagyok Very Happy ha Shiwo már kizárva Very Happy
(shiwo, greyl powah, mi? XD)
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeVas. Júl. 03 2011, 11:42

Vicces, hogy pont ezt a képet gondoltam neked Very Happy Pont ezt akartam kikeresni XD

greyl powah XD

Jó hírt közölnék!

Éljen Guth Klára és Putnoki Csaba a Kárpátia Fórum újdonsült házaspárja! Gyönyörű esküvőjük volt, a lagzi pedig...
Bár nem ismerhetitek őket (talán csak Javier), de úgy gondoltam, hogy itt is kívánok nekik sok boldogságot Very Happy

Esküvő érdekes volt. A polgárira Battonyán került sor, az egyházira pedig Erdélyben, Arad mellett egy kis faluban (a nevét ne kérdezzétek, nem emlékszem rá). Képzeljétek amikor átmentünk a gúnyhatáron, 25 kocsival... A rendőr csak intett, hogy menjünk, semmi iratot nem kértek el tőlünk Very Happy A román határőr pedig meg is jegyezte (ha jól emlékszem), hogy milyen szép a magyar lány Very Happy (A menyasszony egy erdélyi tanítónő, aki nemrég megkapta a magyar állampolgárságot, a vőlegény pedig határőr volt Battonyán, de áthelyezték rendőri állományba)

Erdélyben egy gyönyörű templomi esküvőben volt részünk, finom ebédben, még finomabb vacsorában, és egy fergeteges lagziban. Itt, Zyar fórumán, ahol bár nem látják, kívánok sok boldogságot az ifjú párnak!

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 04 2011, 08:34

Halihóó. mostmárneménvagyokazegyetlenlányésezdühíítdenembaajmajdhozzászokok

Ialae, Lisilsa és Larae egyenlő Emilyvel.
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeHétf. Júl. 04 2011, 14:09

Szép vagyok? Cool
Vissza az elejére Go down
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 05 2011, 00:23

Igen Very Happy Az vagy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 05 2011, 05:30

Az írás + aláírás kombóra gondoltam, de köszönöm. xDD
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 05 2011, 21:29

Shiwoo! Dejó neked..... én még mindig nem mentem ki. De majd jössz EMIre nagyon remélem Very Happy Szia Emily! Estella vagyok, de gondolom Shiwoék mondták meg másrészt rájöttél Very Happy És bocs, hogy lányként idepofátlankodtam... *szégyelli magát* nem akartam *.*

Áááá játszani akaroooooooooook xD
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeKedd Júl. 05 2011, 22:21

Ezt lájkolom :DDDD Holnap sztem még meló előtt megírom amúgy a választ, már most emgírnám, de az agyam nemtud semmit kitalálni XD szal majd ébredés után, meló előtt (9 körülre várd XD)
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Variam Ethas di Arminel

Variam Ethas di Arminel


Hozzászólások száma : 280
Join date : 2010. Feb. 15.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kecskemét /Carantor -> Erhinnon

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 01:00

Nem pofátlankodtál ide Very Happy Legalábbis én úgy gondolom Very Happy Minél több a fehérnép annál jobb Very Happy Jól mondom Javier? XD

EMIre minden követ megmozgatok Very Happy Majd írd meg, hogy mikor mész ki, mert sort kéne már kerítenünk a Cthulhu talira amit említettem Very Happy

Am lehet, hogy változik a helyszín, ugyanis Siófokon nagyobb a hely (6 szoba), nagyim meg addig ellesz a párjánál. És 50 méterre van az aranyparttól az apartman, ami nagy valószínűséggel az enyém lesz ha a nagyi elhalálozik. Eddig legalábbis úgy tűnik Very Happy

Draco neked üzenem, hogy 16-17 óra felé várhatod a reagot, ugyanis most nincs agyam semmire :S Még a novellámat (ami valszeg regény lesz) azt sem tudom írni...

Am Heroes 5-ről írok ilyen novella-regény szerűséget Very Happy Bemásolom egy részletét, hátha tetszik nektek Very Happy Semmi poénlelövés nem lesz, mert ennél nagyobb szabású lesz a történet Very Happy

"Vinrael számára végetért a küzdelem. Két kezével tartotta beleit, hogy azok ki ne omoljanak, fél lába hiányzott, testét több seb borította, mint eddig bármikor. Nebirost legyőzte, de utódját Grokot már nem tudta. Emberei holtan fekszenek a csatamezőn, ő maga pedig hamarosan követi őket. De jobb is így, dicsőséggel a csatamezőn meghalni, mintha Vinland egyik lombházának ágyában érné utol a végzet. Ó Vinland... Drága Vinland... Most még a sötételfek kezén van, de Ossir vissza fogja foglalni. Már csak testvérbátyjában reménykedhet; neki be kell végeznie azt, amit ő nem tudott megtenni. Vinrael felnézett a kék égre, de már alig látta azt. Szemei elhomályosultak, az érzékszervei kikapcsoltak. De Vinrael még így is, utolsó erejével rázendített egy elf dalra; egy dalra, mely az erdőt dicséri. -Malos, malos, e Alcarinqua, e Calwa Malos! Malos, malos, e Alcarinqua, e Calwa Malos! E Calen, E Calima! Limbë nen, limbë Orn, limbë orod! Alcar Malos! -
Vinrael csak énekelt és énekelt, mígnem egy nagy sóhaj kíséretében eltávozott az élők sorából. Mikor lelke elhagyta a testét, Aglanban, a messzi elf királyság fővárosában lehullott egy levél. Egy levél, melyet sokszáz elf tekintet követett egészen a földig, ahol a többi levél mellé leérve, megpihent örök nyugalmában."

Teljes egészében a Heroes hősei és lényei lesznek benne Very Happy Hogy miért azt majd élőben elmondom, mert ahhoz akaratlanul is reklámoznom kéne, amit ugye nem teszek Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.zyar.atw.hu
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 08:13

Én nem haragszom, és tudom, hogy Esti vagy. Very Happy cheers

És az Emi meg én vagyok. -.-"
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 08:19

Bocsikaa, muszáj színt keresnem...

"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."
"Egy nő férfi nélkül olyan, mint egy hal bicikli nélkül."

Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 11:29

Hát még nem tudjuk, hogy mikor megyünk Lucsival, de be kéne ugrani útközben az nagyszüleihez Tordára, utána meg az enyémekhez Marosvásárhelyre Very Happy Szal ha van kedved így jönni, akkor én nagyszüleim biztosan szívesen látnak. Lucsi nevében nem beszélek xD De ezt majd még megbeszéljük. Konkrétan az emi tábor aug. 10-14.

Am meg Shiwo, szólj hogy mikor és hová menjek és odatalálok valahogy xD Very Happy Júl.22én érek vissza remélhetőleg már épen és egészségesen Smile

Emy téged majd így írlak, az emi az maradjon meg a táborra Very Happy

És megint csak azt kell mondanom, hogy játszani akarooook! xD
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 14:46

Hogyha én játszani akarok, akkor játszok magammal. Erre jó, hogy több karim van. xDD Na megyek is, Ialae meg Larae már vagy két napja tartanak a városfal felé. :"D
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 14:48

Jó neked Razz Nekem csak 1 karim van, szóval ezzel nem tudok elleni. Na de várom a mesélő hszét Razz Bár Anaze egyelőre nem válaszol msnen se xD
Jó játékot Smile
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 14:53

Akkor csinálj még egyet, és gyere velem játszani. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 15:39

Csináljak mégegyet? De hát egyelőre még ez sincs kidolgozva xD Nincs előtöri meg semmi. Am meg tudsz dobni egy msn címmel? Könnyebb lenne ott társalogni, mint itt Razz Már ha van kedved Smile
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 18:27

Nekem sincs kidolgozva előtöri, de egyik karimnál sem. Nem kell az ahhoz, hogy az ember jól tudjon játszani... nem véletlenül voltam jelölve Év Szerepjátékosának is, hiába se egy előtöri, se semmi. Na mindegy, nem osztom az észt. ^^ blackbutterfly_emily@hotmail.com Wink
Vissza az elejére Go down
Lydia Ellister

Lydia Ellister


Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Jul. 01.
Tartózkodási hely : Arnos

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 19:35

Én már nem is tudom, hogy milyen díjat kaptam... Rég volt az, amikor ott aktív voltam Very Happy De akkor elég durván. Most viszont még a multijaim sincsenek kiírva xD

És hát gondoltam, hogy nem akarok úgy tűnni itt mintha hű de tápos lennék és sok karakterem lehetne, ezért nem akarok még egy ideig második karaktert csinálni. Egyelőre szeretnék egyet jól kijátszani, és persze sokat vele Smile
Vissza az elejére Go down
Ialae A. Ssyn

Ialae A. Ssyn


Hozzászólások száma : 143
Join date : 2010. Jul. 31.
Age : 103

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 19:36

értem. ^^
Vissza az elejére Go down
Javier Godric
Admin
Javier Godric


Hozzászólások száma : 279
Join date : 2010. Feb. 15.

Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitimeSzer. Júl. 06 2011, 22:47

Nekem is egész sok karim van, de csak mert mindegyik le lett eleinte foglalva, aztán meg mindegyik beállt a játékba, mert eltűntek azok, akikkel játszottam eleinte (ugye Jonash alias Sepp, s részben Ialae Razz XD meg még mások is. ) Nah meg részben azért is, mert szeretem a változatosságot s mindig más típusú karival játszani az változatos s jó XD

Amúgy ialae, nem fura egy kicsit hogy magaddal játszol? XD Legalább ne hangoztatnád, a végén ezt veszik majd példának az újoncok, mikor jönnek, azt meg nem szeretném XD szerintem kicsit izé magaddal játszani XD ennyi erővel helyette novellát is lehetne írni XD
Vissza az elejére Go down
http://zyar.atw.hu
Ajánlott tartalom





Csevegő - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csevegő   Csevegő - Page 6 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Csevegő
Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Zyar :: Általános :: Közösség-
Ugrás: